Однією з конкурентних переваг нашої фірми є згуртована команда професіоналів, які мають досвід роботи не лише в веденні судових справ та правовому консультуванні, а й великий досвід роботи в якості корпоративних (інхауз) юристів, що дає можливість нашим працівникам з легкістю приймати виважені професійні рішення під час юридичного супроводу бізнесу клієнтів та брати на себе ризик та відповідальність в складних судових процесах щодо захисту інтересів клієнта.

Адвокати та юристи нашої фірми є випускниками провідних вузів країни в сфері підготовки високопрофесійних спеціалістів (Київський Національний Університет ім. Т. Шевченка, Харківська юридична академія ім. Ярослава Мудрого, Київо-Могилянська академія). Така фахова підготовка дає можливість нашим спеціалістам користуватися багатим теоретичним багажем знань в галузях права та  володіти професійними практичними навичками, в основі яких лежить розуміння українських правових реалій, економічних та політичних процесів, специфіка діяльності державних органів, які забезпечують роботу правових механізмів в державі та логіку винесення рішень судовими органами.

Наші адвокати та юристи за роки своєї професійної діяльності на практиці реалізували велику кількість складних проектів в різних галузях права, в послужному списку більшості є значний багаж виграних судових справ та успішно реалізованих завдань клієнта.