Новини
  • Головна
  • Новини
  • Адвокатська фірма «Статус» забезпечила ефективний захист інтересів потерпілого у дорожньо-транспортній пригоді
04.12.2013 Адвокатська фірма «Статус» забезпечила ефективний захист інтересів потерпілого у дорожньо-транспортній пригоді

Адвокати АФ «Статус», виконуючи доручення Клієнта, успішно реалізували захист інтересів потерпілого в кримінальному провадженні по факту вчинення злочину, передбаченого ст. 286 Кримінального кодексу України.

В результаті дорожньо-траспортної пригоди потерпілому було завдано матеріальної та моральної шкоди, пов’язаної із пошкодженням належного йому автомобіля. Складність справи полягала в тому, що обвинувачений у скоєнні злочину та його захист намагалися спростувати доведеність вини, підтвердженої в ході судового розслідування за рахунок злагодженої роботи адвокатів АФ «Статус» та представників обвинувачення.

Адвокати АФ «Статус» повністю довели наявність складу кримінального злочину в діях обвинуваченого та його вини у скоєнні злочину, що слугувало підставою для задоволення судом цивільного позову в повному обсязі на користь потерпілого.

В результаті ефективної роботи адвокатів АФ  «Статус» в ході судового розслідування засуджений понесе цілком обгрунтоване покарання та потерпілому будуть відшкодовані завдані збитки.