Новини
  • Головна
  • Новини
  • Адвокатська фірма «Статус» - чергова перемога поручителя
30.12.2013 Адвокатська фірма «Статус» - чергова перемога поручителя

В рамках надання правової допомоги спеціалістами Адвокатської фірми «Статус» було успішно звільнено поручителя від зобов’язань сплати по кредитному договору.

При цьому, варто зауважити, що клієнт звернувся за допомогою у вкрай складній та запущеній ситуації. Банк звернувся до суду про стягнення заборгованості солідарно з боржника та поручителя, отримав рішення про таке стягнення, пред’явив його на виконання до органів Державної виконавчої служби. З урахуванням того, що боржник фактично зник з території України, єдиним дієвим та перспективним способом для банку залишався тиск на поручителя, який в свій час, як і більшість поручителів підписали договір поруки не усвідомлюючи наслідків та розмірів відповідальності.

Адвокатами адвокатської фірми «Статус» застосовано знання та практику в сфері кредитно-фінансових відносин та, враховуючи помилки банку при укладенні договорів, в судовому порядку визнано поруку припиненою. Правильність рішення суду отриманого спеціалістами фірми було підтверджено Вищим спеціалізованим судом України/

Реалізувавши першу частину проекту, спеціалісти адвокатської фірми «Статус» добилися перегляду судом винесеного декілька років тому рішення про стягнення заборгованості солідарно з боржника та поручителя, яким відмовлено банку в позовних вимогах до поручителя. Після чого було закрито виконавче провадження щодо клієнта фірми чим досягнуто максимального результату для клієнта та збагачено практику Адвокатської фірми «Статус» черговим успішно завершеним проектом.