Практики

Адвокати та юристи Адвокатської фірми «Статус» мають глибокі теоретичні знання, практичний досвід, професійну підготовку та всі можливості для забезпечення надання послуг в спектрі заявлених юридичних практик. В процесі створення та розвитку нашої фірми при виборі практик було обрано принцип універсальності в наданні послуг клієнту, що дозволяє здійснювати комплексне і повноцінне обслуговування клієнта та забезпечити надійних захист його прав та інтересів з досягненням максимального результату при вирішення заявлених клієнтом проблем.

Кожна практика, в якій ми надаємо послуги має керівника серед адвокатів фірми. Адвокат-керівник практики є виключним та компетентним спеціалістом в правових механізмах, практичній реалізації, альтернативах вирішення питання та консультування клієнтів в сфері правовідносин що стосуються його практики. Прийняття всіх важливих питань, спілкування з клієнтом при обранні стратегії і тактики ведення справи, проведення переговорів, надання висновків здійснюється лише за участі адвоката – керівника практики, який несе повну відповідальність щодо основних та ключових питань при вирішенні всіх питань, пов’язаних з його практикою.

Існують випадки коли над одним комплексним проектом працюють два і більше адвокатів – керівників практик, що дозволяє вирішити поставлені задачі «під ключ».

Спектр надання послуг Адвокатською фірмою «Статус» не обмежується заявленими практиками, оскільки специфіка та складність окремих проектів вимагають вузькопрофільних знань та досвіду, якими успішно володіють спеціалісти нашої фірми.