Банкрутство підприємства є дуже складною процедурою при якій юридична допомога є обов’язковою, оскільки в кожному конкретному випадку існують своє особливості і нюанси в залежності від форми юридичної особи, обраної процедури банкрутства, розміру боргу, ринкової вартості підприємства і багато інших факторів. Також не варто забувати, що часто процедура банкрутства використовується для вирішення та реалізації зацікавленим особами певних завдань та досягнення відповідних результатів не в рамках банкрутної процедури.

Спеціалісти Адвокатської фірми «Статус» надають послуги в практиці банкрутства як підприємствам щодо яких порушено справу про банкрутство чи їх власникам, так і кредиторам боржники яких використовують процедуру банкрутства для уникнення відповідальності перед партнерами.

Необізнаному в даній області практично неможливо розібратися в цьому самотужки та не припуститися помилок і втрат, тоді як обізнаний та досвідчений адвокат по банкрутству, уважно дослідивши всі обставини, зможе завершити справу  з вигодою та користю для свого клієнта. Своєчасне звернення до спеціалістів Адвокатської фірми «Статус» дозволить вирішити проблеми, які виникли до або під час процедури банкрутства та захистити ваш бізнес від недобросовісних та нечистоплотних кредиторів.

Часто, з метою захисту інтересів клієнта, стає необхідним в судовому порядку визнавати угоди з майном боржника недійсними або призначити нового ліквідатора для стягнення дебіторської заборгованості та зменшення штучних боргів перед кредиторами.

В такій процедурі. як банкрутство, послуги можуть бути потрібними клієнту на будь-якому етапі процесу, і супроводжуючи банкрутство зі сторони кредитора чи боржника, ми зможемо вирішити широкий спектр різноманітних питань.