Спеціалісти Адвокатської фірми «Статус» пропонують нашим клієнтам знання та професійний досвід, які було здобуто під час участі в проектах, що реалізовувалися в рамках державно-приватного партнерства, інфраструктурних проектах, супроводження проведення тендерів, супровід будівельної діяльності.

В залежності від специфіки конкретного проекту, кожен проект в рамках державно-приватної взаємодії реалізовується за підтримки групи спеціалістів на чолі з керівником проекту – адвокатом, який має значний досвід в відповідній галузі. Такий підхід дозволяє нам надавати послуги в даній галузі з урахуванням всіх потреб конкретного клієнта та проекту.

Ми володіємо досвідом супроводження проектів державно-приватного партнерства, який охоплює весь спектр взаємодії: від податкового та корпоративного структурування до питань будівництва та фінансування.

Ми пропонуємо нашим клієнтам грамотно оцінити ризики та можливість реалізації майбутнього проекту, консультуємо по підготовці концесійних угод та інвестиційних договорів, розробляємо ефективні варіанти проектного фінансування за участі державних органів і приватного капіталу, консультуємо з питань застосування нормативної бази державно-приватного партнерства, будівництву та земельним питанням.

Залучення спеціалістів Адвокатської фірми «Статус» до вирішення ваших питань в сфері державно-приватного партнерства та організації взаємодії з органами влади і публічними утвореннями створить Вам надійну взаємодію між державною та приватною складовою проекту і позбавить Вас складних пошуків способів та форм такої взаємодії.