Юристи та адвокати Адвокатської фірми «Статус» мають значний досвід консультування з питань інтелектуальної власності. Протягом багатьох років спеціалісти нашої фірми слідкують за розвитком та змінами як законодавства так і практики вирішення спорів в галузі захисту інтелектуальної власності.

Спеціалісти нашої фірми в даній сфері надають допомогу в питаннях, пов’язаних з захистом знаків для товарів та послуг, авторських прав, винаходів та промислових розробок, а також при реєстрації прав на інтелектуальну власність, надають допомогу у складенні проектів та веденні справ від подачі заяви до отримання клієнтом дозволу. Також, з ціллю відстоювання інтересів клієнта, ми розробляємо можливі стратегії захисту та ведення судових спорів з інтелектуальної власності, що дозволяє ефективно досягати бажаних результатів для клієнта.

Ми представляємо інтереси наших клієнтів в Державному департаменті інтелектуальної власності та інших державних органах і судах. Здійснюючи експертну оцінку юридичного стану ситуації клієнта наші спеціалісти надають консультації з недобросовісної конкуренції пов’язаної з правами на інтелектуальну власність, та багатьом іншим питанням, що стосуються захисту інтелектуальної власності клієнта.

Cпівробітництво з Адвокатською фірмою «Статус» по питанням інтелектуальної власності забезпечать безпеку ваших нематеріальних активів, які дедалі більше стають значимим фактором, який впливає на їх капіталізацію в успіх результатів вашої діяльності.