Адвокатська фірма «Статус» має в своєму арсеналі значний досвід юридичного супроводу корпоративних транзакцій, корпоративного управління та інших операцій в галузі корпоративних взаємовідносин. Ми успішно консультуємо в сферах злиття та поглинання, управління компаніями, фінансів, реорганізації та ліквідації. Наші спеціалісти допомагають клієнтам засновувати та організовувати представництва в Україні, реєструвати нові та реструктуризувати вже існуючі компанії, готувати внутрішні нормативні та інші корпоративні документи, укладати договори учасників та акціонерів. Ми надаємо клієнтам послуги повного спектру корпоративного супроводу, включаючи юридичний аудит, податкове планування, отримання дозволів та ліцензій необхідних для здійснення діяльності та дозвільної документації для концентрації, проведення переговорів та підготовку необхідних договорів та іншої документації.

Ми надаємо консультації та юридичну підтримку в організації та проведення загальних зборів акціонерів, та забезпечуємо захист та реалізацію прав акціонерів, представляємо інтереси клієнтів в судових процесах за позовами акціонерів. Спеціалісти фірми консультують клієнтів в корпоративній галузі щодо різних аспектів реєстрації, подачі документів, розкриття інформації і інших особливостей корпоративного законодавства.

Результатом роботи з Адвокатською фірмою «Статус» в сфері корпоративних відносин є впевненість клієнта в надійному юридичному захисті його корпоративних прав та інтересів.