Як, у випадку, якщо Вас визнано потерпілим, так і випадку звинувачення в вчиненні будь-якого злочину досвідчений адвокат по кримінальним справам Адвокатської фірми «Статус» допоможе відстояти ваші права та захистити ваші інтереси.

Право на адвоката мають усі незалежно від тяжкості злочину. Згідно кримінального законодавства співробітник правоохоронних органів зобов’язаний запросити адвоката, якщо у людини, яку звинувачують в вчиненні злочину, немає можливості самому знайти та залучити адвоката. Якщо у Вас є можливість самостійно найняти адвоката по кримінальним справам, Ви маєте право запросити того захисника, якому Ви більше довіряєте. Як показує практика більше шансів виграти справу або пом’якшити покарання у того адвоката якого Ви обираєте та наймаєте самостійно. Спеціалісти нашої фірми негайно приступаючи до вирішення вашої справи різними способами зберуть повну інформацію та проаналізують ситуацію, що склалася. Початково проводиться аналіз законності порушення кримінальної справи, чи достатньо доказів, що є у справі, чи дотримано правил затримання і чи є підстави для припинення кримінальної справи. У випадку, якщо порядок затримання було дотримано і доказів достатньо, задачею адвоката по кримінальним справам стає максимальне зменшення строку або заміна його на більш легкий спосіб покарання.

До основних функцій адвоката по кримінальним справам входить вивчення матеріалів кримінальної справи, складання та подання клопотань, скарг, заяв, участь в досудовому провадженні. Адвокат має право вимагати від слідства необхідні документи по даній справі, вивчати показання свідків, вимагати проведення експертиз, відвідувати клієнта, оскаржувати неправомірні дії слідчих, працівників правоохоронних органів, подавати апеляції та касації.

Досвід та значна практика адвокатів по кримінальному праву Адвокатської фірми «Статус» дає можливість грамотно та професійно захищати права та інтереси клієнта на будь-якій стадії кримінального розгляду, при різних обставинах та надає відчуття захисту та впевненості в правильному та справедливому судочинстві.