Адвокатська фірма «Статус» успішно реалізовує та стрімко розвиває медично-правову практику, яка полягає в наданні повного комплексу юридичних послуг медичним установам різного профілю та різної форми власності. Адвокати та юристи фірми є визнаними фахівцями в галузі медичного права, постійно займаються підвищенням кваліфікації та обміном знаннями, регулярно здійснюючи публікації щодо актуальних правових питань в сфері надання медичних послуг в Україні.

Наша фірма здійснила супровід та забезпечення комплексної юридичної підтримки створення та відкриття чотирьох нових сучасних клінік в Україні, включаючи розробку індивідуальної схеми роботи медичного бізнесу з урахуванням особливостей цієї галузі, оформлення всіх необхідних дозвільних документів та підготовка внутрішніх документів правового характеру, що регулюють діяльність клініки. .

В режимі постійної юридичної підтримки адвокатська фірма здійснює обслуговування більше ніж десяти медичних закладів, яким забезпечує постійну підтримку в веденні господарської діяльності, регулює та вирішує питання з державними установами та органами, вирішує в досудовому порядку конфліктні питання з пацієнтами, забезпечує судовий захист інтересів клінік.

В активі Адвокатської фірми «Статус» десятки судових справ, в яких було забезпечено бездоганне та високопрофесійне представництво інтересів клінік. Спектр судової практики фірми досить широкий і включає цивільні справи про стягнення з клінік матеріальної та моральної шкоди, повернення сплачених коштів пацієнтом, захист честі, гідності,ділової репутації та спростування неправдивої інформації або припинення порушення прав. Також наші адвокати успішно  захищають лікарів, медичний персонал в кримінальних справах проти життя та здоров’я особи (неналежне виконання професійних обов’язків, ненадання допомоги хворому, порушення прав пацієнтів тощо)..

Адвокатська фірма «Статус» активно приймає участь в різноманітних медичних заходах освітнього характеру, розвиваючи правову свідомість лікарів та формуючи у них активну позицію щодо захисту свої професійних прав.

  Наша фірма здійснює комплексний юридичний супровід діяльності ряду великих трейдерів сучасного медичного обладнання світового масштабу, сприяючи їх розвитку та популярності серед споживачів медичного обладнання.