Придбання землі, будинку або іншого об’єкту нерухомості, приватизація, реалізація нових проектів «з нуля», будівництво та фінансування проектів в області нерухомості, ведення переговорів та укладення договорів оренди, здійснення та структурування інвестицій в нерухомість завжди є складним завданням,  вирішення якого потребує кваліфікованого юридичного забезпечення. Допомога професійних спеціалістів-практиків особливо важлива під час реалізації проектів, пов’язаних з нерухомістю на внутрішньому ринку нерухомості та землі України.

Адвокати та юристи Адвокатської фірми «Статус» володіють глибокими знаннями в сфері правового регулювання нерухомості, включаючи придбання та продаж об’єктів нерухомості, будівництва, фінансування інвестиційних проектів.

Саме поєднання глибокого знання законів та інших актів з багатим, практичним і успішним досвідом в сфері реалізації проектів в нерухомості, є причиною вибору нашої фірми клієнтами, які потребують професійної допомоги та підтримки.

Ми надаємо консультації по всьому колу питань, які пов’язані з нерухомістю та будівництвом в області фінансування, укладення угод та консультування з земельних питань, офісної, торгівельної, промислової та житлової нерухомості. Нашими клієнтами є приватні особи, виробничі компанії та компанії забудовники, орендатори землі та приміщень, будівельні фірми та інші організації, які професійно здійснюють діяльність на ринку нерухомості.

Ми надаємо професійну юридичну підтримку по реєстрації та перереєстрації прав власності, здійснюємо юридичну експертизу, включаючи перевірку титульного документа, підготовку запитів та отримання інформації від реєстраційних та інших органів державної влади. Здійснюємо підготовку, перевірку та супровід укладення договорів купівлі-продажу землі або нерухомості, міни, іпотеки, інвестиційного та дольового будівництва, оренди земельних ділянок чи приміщень та їх приватизації.