Інститут сім’ї в наш час втратив колишню значимість. Станом на сьогоднішній день біля 65 % укладених шлюбів розриваються подружжям. Розірвання шлюбу вже давно сприймається як звичайне явище. Колишні члени сім’ї  не можуть знайти компроміси, і єдиним суб’єктом, який може вирішити сімейні спори є суд.

Процес розірвання шлюбу за своєю природою та особливостями не є приємною процедурою. Звісно, якщо розлучається подружжя, які не мають неповнолітніх дітей, спільного майна, процес є дуже простим, і зводиться до подачі заяви про розлучення до органів РАГС та займає декілька тижнів. За наявності малолітніх дітей та спільного майна ситуація набуває зовсім іншого змісту. Паперова бюрократія, постійна знервованість, невірно прийняті емоційні рішення та дії, загострені відносин з колишнім подружжям та неможливість знайти будь-який компроміс – є невід’ємними елементами будь-якого розлучення. Звернення до нашої фірми позбавить Вас більшості неприємних моментів в цьому процесі, надасть впевненості в правильності обраної позиції та забезпечить максимальний результат досягнутий на вашу користь. Наші спеціалісти знайомі з теорією та багатою практикою сімейних спорів на високому рівні захистять Вас в судовому процесі. Практичний досвід вирішення сімейних спорів дає можливість нашим  юристам та адвокатам володіти процесуальними нюансами вирішення спору, про які відомо лише професіоналу, і які значним чином дозволяють досягти бажаного для клієнта результату. 

Адвокат по сімейним спорам допоможе вирішити проблеми пов’язані не лише з розлученням, і а з стягненням аліментів. Наші спеціалісти мають в арсеналі велику кількість виграних справ про стягнення аліментів не тільки з колишнього подружжя, а і теперішнього, якщо він не утримує дитину в належному розмірі та стягнення аліментів з батьків які знаходяться за межами України і не виконують свої обов’язки.

При цьому основним принципом нашої фірми при вирішенні сімейних спорів є вжиття всіх можливих заходів для досягнення компромісних рішень між колишнім подружжям, що дає змогу часткового примирення сторін, швидкого вирішення спору та можливість подальшого спілкування.

Співпраця з адвокатською фірмою «Статус» при вирішення сімейних спорів надасть Вам впевненість в обраному шляху вирішення спору, застосування та використання всього спектру заходів та професійних прийомів в даній категорії справ, відчуття юридичного захисту та досягнення максимального ефекту та результатів вигідних для вашої сторони.