Спори про спадок завжди займали особливе місце серед юридичних практик приватних клієнтів. Відома маса прецедентів коли конфлікти, пов’язані з розподілом спадку, руйнували міцні та дружні сім’ї. Замість взаємних поступок та належного розуміння цивільного права, кровні родичі готові на все задля того, щоб заволодіти побільшою частиною спадкової маси.

Як відомо, існує два види спадкування: за законом і за заповітом.

За заповітом, як здається на перший погляд все зрозуміло, - кого включив заповідач до спадкоємців, той і отримає свою частину. Разом з тим, навіть в такому випадку, в практиці існують механізми оспорювання волі заповідача в судовому порядку. Професіоналізм та значний досвід спеціалістів Адвокатської фірми «Статус» забезпечить Вам захист прав та інтересів як отримувача спадщини за заповітом, так і у випадку, якщо ви є кровним родичом заповідача, якого обділено при складенні заповіту. 

Більшість судових спорів по спадковим справам стосуються питань спадкування по закону. Цивільний кодекс визначає декілька черг родичів, які мають право на спадок. Звернувшись до спеціалістів нашої фірми Ви отримуєте впевненість у вжитті всіх можливих заходів для пошуку та включення до спадкової маси всього майна спадкодавця, яке належало йому в момент відкриття спадщини. При цьому, нами в обов’язковому порядку встановлюється та визначається весь об’єм зобов’язань спадкодавця, який також переходить у спадок і від якого неможливо відмовитися, з наданням вам способів та рекомендацій щодо оптимізації ваших витрат та забезпечення вам максимальної вигоди. 

В арсеналі юристів та адвокатів Адвокатської фірми «Статус», які спеціалізуються на вирішенні спадкових спорів, є ґрунтовна теоретична підготовка, знання та досвід практичного застосування класичних та сучасних і інноваційних заходів, прийомів та схем в складному процесі спадкування та уміння знаходити компромісні рішення між ворожо налаштованими сторонами, які забезпечують високий рівень захисту прав та інтересів наших клієнтів по спадковим спорам.