До сфери діяльності Адвокатської фірми «Статус» також входить допомога фізичним особам, підприємствам та організаціям з усіх питань, що пов’язані з представництвом їх законних інтересів з питань трудового права. Порядок прийняття на роботу та звільнення, тривалість робочого дня, заходи дисциплінарного стягнення та заохочення, різного виду відпустки,  незаконні звільнення регулюються складною системою норм та практикою трудового права. Необхідність в допомозі юриста, як правило виникає в двох випадках: якщо роботодавець має на меті організувати, ревізувати, вдосконалювати та контролювати забезпечення юридичного супроводу взаємовідносин з працівниками та, якщо роботодавець або найманий працівник порушують взяті на себе обов’язки, діють поза законом.

З переходом до ринкової економіки все частіше почали виникати різноманітні питання пов’язані з порушенням прав роботодавцями. Незаконні звільнення, затримки заробітної плати, недотримання графіка роботи – сьогодні не є рідкістю. До нашої допомоги звертаються незаконно звільнені працівники, особи, яким не здійснено виплату компенсацій та інших обов’язкових платежів, роботодавці, що постраждали від недобросовісних і навіть злочинних дій працівників. 

Адвокати та юристи Адвокатської фірми «Статус» проводять консультування та захист з будь-яких питань, пов’язаних з порушенням прав та інтересів клієнтів, що закріплені в трудовому законодавстві. Своєчасне звернення до спеціаліста та інформація про особисті права надає впевненості та дозволяє спілкуватися з протилежною стороною на засадах рівності.

Часто стається так, що після проведеної роботи спеціалістами нашої фірми роботодавець або працівник ідуть назустріч вимогам нашого клієнта і конфлікт вирішується не переходячи в стадію судового спору. Якщо справа дійшла до суду, важливо правильно скласти позов та сформулювати позовні вимоги, які повинні відповідати як по змісту, так і по формі вимогам законодавства. Спеціалісти Адвокатської фірми «Статус» допоможуть вам в складенні необхідних документів, зборі інформації і доказів та представництві ваших інтересів в суді.

Роботодавців можуть зацікавити наші консультації з питань прийому та звільнення з роботи працівників, ведення та складання кадрової документації, питання охорони праці та інші питання в сфері трудових відносин.