Щоденне життя в сучасному світі та ведення будь-якого бізнесу передбачають наявність різного роду спорів, і їх врегулювання вимагає участі висококваліфікованих юристів. Високий рівень надійності, багатий досвід та інноваційні і прогресивні стратегії є особливими рисами нашої фірми, які сприяють досягненню успіху при супроводі судових та арбітражних спорів наших клієнтів.

Врегулювання спорів, без сумнівів, вимагає глибоких теоретичних знань та практичного досвіду. Розуміння природи кожного окремого спору, значний досвід в оцінці потенційних результатів, успішні судові процеси, управління справами та реалізація найбільш ефективних підходів врегулювання спорів сформували авторитетну, цілеспрямовану та затребувану  команду практики вирішення спорів.

Ми індивідуально підходимо до кожної справи, з якою до нас звертаються клієнти. Перед тим як розпочати роботу по вирішенню спору, досвідчені спеціалісти виконують детальний юридичний аналіз документів та наданої інформації, які відносяться до предмету та суті спору. Керуючись глибокими знаннями норм законодавства та судової практики, формується мотивована правова позиція, здійснюється оцінка потенційних ризиків і клієнту надаються висновки про реальний стан справи та ефективні рекомендації щодо її вирішення.

В реаліях сьогоднішнього економічного та соціального стану часто зустрічаються випадки, коли традиційний спосіб вирішення спору в судовому порядку є не прийнятним та не вигідним для клієнта. Окрім пропозиції всього спектру юридичних послуг в сфері судового представництва, Адвокатська фірма «Статус» ефективно надає послуги в упередженні та вирішення спорів, використовуючи різні форми альтернативного урегулювання спорів. При вирішенні багатьох спорів, такі альтернативні підходи, особливо в поєднанні з ранньою оцінкою ризиків та стану справи, призводять до кращого результату набагато швидше, з меншими витратами та незручностями для клієнта. Використання таких методів може сприяти збереженню конфіденційності, а також постійним діловим відносинам між сторонами спору, які одночасно хочуть справедливого вирішення існуючих спорів.

Участь адвокатів та юристів Адвокатської фірми «Статус» при вирішення ваших спорів, надасть чітке розуміння обставин, альтернативні шляхи ефективного вирішення спору, максимальне забезпечення захисту ваших прав та інтересів, рекомендації щодо вибору способів вирішення спору, чіткий, впевнений та сильний захист поєднаний з досягненням найвищих результатів для Вас особисто або для вашої компанії.