На сьогодні дедалі більше стає популярним спосіб захисту порушених прав в Європейському суді з прав людини, що є наслідком втрати авторитету національною судовою системою. При цьому необхідно знати, що в цьому суді можуть оскаржуватися лише порушення основних прав та свобод, які гарантує Європейська конвенція захисту прав людини.

Правова допомога адвокатів та юристів Адвокатської фірми «Статус» допоможе Вам відстояти свої права та інтереси та дотриматися всіх вимог, щодо підготовки та подачі документів. При цьому варто розуміти, що дії щодо оскарження, можливі лише за умови використання всіх можливих способів захисту в Україні, і скаржитися можна лише на ті події, пряму відповідальність за які несе державна влада.  

Всі дії, щодо подачі скарги, чітко регламентовані і повинні здійснюватися у відповідності до встановленого порядку. Офіційними мовами Суду є англійська та французька мови, що значить, що розгляд справи буде вестися однією з цих мов. Для досягнення бажаного результату, необхідно звернутися до спеціалістів нашої фірми, які чітко знаючи та розуміючи весь порядок подачі та розгляду документів, підготовлять та подадуть від вашого імені мотивовану скаргу, вказавши в ній на всі необхідні факти та порушення.  Також необхідно знати, що розгляд справи може затягнутися на декілька років у зв’язку з завантаженістю суду та складною процедурою розгляду. Для прискорення розгляду справи практикується подача відразу повного варіанту скарги з посиланням на всі необхідні факти та клопотання.

Для результативної, оперативної та ефективної реалізації права звернення до Європейського суду з прав людини, беззаперечно необхідно забезпечити супровід цього процесу адвокатами відповідного рівня та досвіду, якими є спеціалісти Адвокатської фірми «Статус». Лише чітке дотримання процедури підготовки та подачі документів разом з розумінням особливостей такої форми судочинства можуть дати клієнту впевненість в отриманні результату.