Для отримання гарантованого прибутку, успішного та динамічного розвитку, страхування від будь-яких складних ситуацій - необхідно вести бізнес грамотно не лише з економічної точки зору, а й з юридичної. В зв’язку з цим, фірми часто передбачають в своїй структурі юридичні відділи, які забезпечують юридичний аналіз, контроль та виконання всіх дій пов’язаних з поточною діяльністю. Але наявність такого юридичного відділу часто буває недоцільною з економічної точки зору. 

Створивши універсальну команду професіоналів в різних галузях права, Адвокатська фірма «Статус» надає послугу юридичного супроводу бізнесу, який повністю охоплює та вирішує всі питання юридичного характеру.

Форми роботи з клієнтами нашої фірми є різними і обумовлюються конкретною ситуацією. Щоденна робота будується за принципом дистанційного забезпечення надання клієнту юридичних висновків,  необхідного юридичного аналізу,  інформації щодо дій персоналу та спеціалістів клієнта та здійснення захисту його прав та інтересів.  При цьому,  в окремих випадках, передбачені персональні юридичні консультації клієнта, які мають місце у випадку вирішення важливих та складних задач, необхідності консультування керівництва та власників компанії, участі адвоката в діях, що відбуваються в офісі чи на виробничих територіях клієнта.  

В залежності від потреб клієнта передбачається як комплексний супровід бізнесу, так і вирішення необхідних окремих питань поточної діяльності.

Робота з Адвокатською фірмою «Статус» по юридичному супроводу підприємства надає можливість клієнтам отримувати консультації на самому високому рівні, залучення до вирішення питань спеціалістів в окремих галузях права, цілодобове перебування під захистом адвоката (як підприємства, так і його керівника), постійний юридичний контроль та рекомендації щодо покращення юридичної безпеки підприємства.

Кожне поточне питання вашої компанії буде куруватися спеціалістом високої категорії, який має значний досвід практичної роботи в необхідній галузі права. 

Співробітництво з Адвокатською фірмою «Статус» вирішить ряд проблем, які існують у вас сьогодні, дозволить уникнути проблем в майбутньому та надасть можливість сконцентруватися на досягненні основної мети вашого бізнесу, не відволікаючись на вирішення поточних юридичних проблем.