Адвокат Даниленко Олександр
Даниленко Олександр

Практики:   

кримінальний захист, вирішення спорів, банківське та фінансове право, банкрутство.

Освіта:

Національний університет  «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

Кваліфікація:

в 2008 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Володіння мовами:

англійська, українська, російська

Досвід:

З 2000 року розпочав юридичну практику. За період з 2000 по 2004 роки займав різні посади  в юридичній службі Промінвестбанку – одного із лідерів фінансового ринку України.

За період з 2005 по 2009 роки працював в одній із провідних страхових компаній України, пройшовши шлях від головного юрисконсульта до керівника структурного підрозділу юридичної служби страхової компанії. Під час роботи в банку та страховій компанії здобув значного досвіду у сфері фінансового та банківського права, супроводжуючи складні судові справи, пов’язані із захистом інтересів фінансових установ. Починаючи з 2008 року забезпечував захист інтересів страхової компанії та її посадових осіб у кримінальному провадженні, в тому числі під час проведення окремих слідчих дій. 

Серед успішних досягнень Даниленка Олександра є понад 1000 успішно завершених судових справ, ряд закритих кримінальних проваджень, в тому числі у зв’язку із звільненням від кримінальної відповідальності осіб, за рахунок професійного та сучасного підходу адвоката до вирішення поставлених задач.

В період заняття адвокатською практикою Даниленко Олександр успішно реалізував захист приватних клієнтів в судових справах, пов’язаних із стягненням страхових виплат на загальну суму понад 1 млн. грн.