Адвокат Миколаєць Юлія
Миколаєць Юлія

Практики:

Корпоративне право/ M&A, інтелектуальна власність, державно-приватне партнерство, трудове право, сімейне право, спадкування.

Володіння мовами:

французька, англійська, російська, українська

Освіта:

Київський інститут міжнародних відносин

Київського національного університету імені Тараса Шевченка (факультет міжнародного права)

Кваліфікація:

В 2009 році отримала Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Досвід:

Перед тим, як приступити до адвокатської практики, як основного виду своєї професійної діяльності, Миколаєць Ю.М. пройшла успішний шлях від юрисконсульта до керівника юридичної служби в одній з найбільших фінансових установ  України.

Серед основних досягнень практичної діяльності Миколаєць Юлії є реалізація проекту з організації та запуску роботи страхової компанії на українському ринку страхових послуг.  Також під керівництвом Юлії було проведено ряд значних емісій акцій фінансових установ, які завершились успішним розміщенням та залученням капіталу.         

Спеціалізується на питаннях сімейного та спадкового права як конфліктного (вирішення спорів в судовому порядку), так і неконфліктного характеру (досягнення компромісу шляхом переговорів, медіації).

Використовуючи сучасні та інноваційні підходи в своїй роботі, має в арсеналі ряд успішно завершених складних судових справ щодо встановлення батьківства з іноземним елементом. 

Також, має великий досвід у вирішенні складних питань у сфері антимонопольного, корпоративного права, M&A.