Голова об’єднання, адвокат  Совершенний Руслан
Совершенний Руслан

Практики:

Банківське та фінансове право, будівництво/земля/нерухомість, вирішення спорів, корпоративне право, податкові спори.

Освіта:

Київський інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченко (факультет міжнародного права)

Володіння мовами:

англійська мова, українська мова, російська мова.

Кваліфікація:

В 2009 році отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Досвід:

Перед початком приватної юридичної практики Совершенним Русланом був пройдений більш ніж десятирічний шлях від юрисконсульта до керівника юридичної служби в центральному апараті Промінвестбанку, що входить до переліку основних лідерів на ринку кредитно-фінансових послуг.

Основними направленнями діяльності було керівництво та комплексне забезпечення функціонування юридичної служби банку, захист прав та інтересів компанії в судових органах, як національної системи судів, так і міжнародних судових інституціях, організація та керівництво роботою банку по стягненню проблемної заборгованості.

Серед основних досягнень Совершенного Руслана є реалізація значних проектів по врегулюванню проблемної заборгованості з застосуванням широкого спектру механізмів по ключовим  клієнтам банку на загальну суму більше ніж 100 мільйонів, тисячі успішних судових справ по захисту інтересів банку в судових інстанціях України, Росії, Молдови, Великобританії,  впровадження інноваційних та сучасних методів роботи та управління юридичною службою, реалізація складних та багатокомпонентних корпоративних операцій пов’язаних як з банком, так і пов’язаними з ним структурами, реалізація та контроль за втіленням багатомільйонних інвестиційних проектів та операцій з нерухомістю, землею.

На сьогодні приватна юридична практика Совершенного Руслана сконцентрована на наданні послуг клієнтам банківських на інших фінансових установ, вирішенню спорів, в площині корпоративної взаємодії та реалізації інвестиційних проектів.