Науковий радник, кандидат юридичних наук Бригадир Іван
Бригадир Іван

Практики:

нерухомість/земля/будівництво, податкове право. 

Освіта:

Національний університет внутрішніх справ (юридичний факультет).

Володіння мовами:

українська, російська.

Кваліфікація:

В 2008 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступенюкандидат юридичних наук за спеціальністю «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право». У 2011 році МОН України присвоєно вчене звання доцент.

Досвід:

Іван Бригадир, радник Адвокатської фірми «Статус», спеціалізується на вирішенні спорів та взаємодії з органами державної влади. Успішно представляє інтереси клієнтів у корпоративних, майнових, податкових і трудових спорах в українських судах і арбітражних інституціях.

Іван володіє ґрунтовними знаннями у галузях екології, страхування, нерухомості, земельних та аграрних правовідносин і має значний досвід захисту прав клієнтів у сферах корпоративних, трудових та податкових правовідносин. Також консультує з питань відводів земельних ділянок, затвердження проектів будівництва об'єктів нерухомості та інших дозволів, необхідних для повсякденної діяльності компаній.

На сьогодні поєднує практичну діяльність (на громадських засадах) з  навчально-науковою на посаді доцента кафедри трудового та господарського права  Харківського національного університету внутрішніх справ.