Юрист, кандидат юридичних наук Мандрика Любомир
Мандрика Любомир

Практики:

нерухомість/земля/будівництво, спадкування, сімейне право,  інтелектуальна власність, вирішення спорів. 

Освіта:

Національний університет внутрішніх справ (юридичний факультет).

Володіння мовами:

українська, російська.

Кваліфікація:

В 2005 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступенюкандидат юридичних наук за спеціальністю «Цивільне право, цивільний процес, сімейне право, міжнародне приватне право».

Досвід:

Неодноразово приймав участь у науково-практичних, науково-теоретичних конференціях, зокрема з питань актуальних проблем та пошуку оптимальної моделі правового захисту населення, формування наукових основ кримінального судочинства в Україні. Має публікації у галузі цивільного права.

Здобував практичні навички роботи в різних галузях права у державних та приватних підприємствах і установах.

Має успішний досвід представлення інтересів фізичних осіб у судах першої та апеляційної інстанції, Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних та кримінальних справ; у цивільних, сімейних, житлових, адміністративних справах, справах про адміністративні правопорушення, порушення митних правил. Вдала практика представлення інтересів юридичних осіб у господарських судах.

На сьогодні поєднує практичну діяльність з навчально-науковою на посаді доцента кафедри цивільно-правових дисциплін факультету права і масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ.