Адвокатська фірма «Статус» зареєстрована відповідно до положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Адвокати та юристи фірми мають престижну юридичну освіту і багаторічний досвід в сфері надання юридичних послуг приватним особам та організаціям в справах будь-якого ступеню складності.

Протягом років професійної діяльності основною спеціалізацією нашої фірми стало надання послуг в складних, та тяжко вирішуваних справах кримінального та цивільного права. Цьому сприяє жорсткість в діях, гнучкість в прийнятті рішень, уміння правильно управляти наданою інформацією, і звісно незаперечний професіоналізм та самовіддача всіх співробітників.

Співробітники фірми є визнаним експертами в різних галузях права, консультантами різноманітних бізнес-проектів, а також авторами статей та коментарів в провідних ділових та бізнес виданнях.

Діяльність Адвокатської фірми «Статус» не обмежується Київським регіоном. Ми представляємо інтереси клієнтів як на території України, так і за кордоном, а саме в Європейському Суді з Прав Людини та Міжнародних арбітражних інституціях. Також ми надаємо послуги іноземним громадянам та організаціям.

Особливістю нашої роботи є побудова довгострокових відносин з клієнтами, які ґрунтуються на принципах:

  • індивідуального підходу до кожного клієнта;
  • роботи на результат завдяки широкому досвіду, можливостям та багатій судовій практиці;
  • конфіденційності наданої адвокату інформації.

Адвокатська фірма «Статус» - це гарантія самовідданої боротьби в інтересах клієнта, з дотриманням високих етичних принципів та наданням унікальних правових рішень, розроблених експертами для досягнення поставлених задач.